توییتر ایلان ماسک [email protected] | ماجرای توییتر ایلان ماسک از ابتدا تا به حال چیست

توییتر ایلان ماسک با حساب [email protected] طی روزهای اخیر؛ خبر از عدم فعالیتش را صفحات توییتر اعلام می کند. بنیانگذار اسپیس اکس و تسلا طی بیانه ای اعلام کرد فعلا در شبکه توییتر فعالیتی نخواهد داشت. برخلاف همیشه که ایلان ماسک از یکی از سرگرمی هایش توییت می کرد؛ این بار خبر از ترک توییتر را می دهد. در این مقاله می خواهیم ماجرای توییتر ایلان ماسک از ابتدا تا به حال را بررسی کنیم.

حساب توییتر ایلان ماسک حذف شد

درباره مفید بودن توییتر؛ مطمئن نیستم. آفلاین شدن.

ایلان ماسک بر خلاف سایر ثروتمندان جهان که دغدغه هایشان مانند محیط زیست را توییت می کنند؛ سعی دارد بیشتر در زمینه های بازرگانی فعالیت کند. در همین راستا؛ طی یک توییت اعلام کرد، خیلی هم نباید به توییت هایش استناد کنیم.

ثروتمندترین فرد جهان کیست ؟ | ایلان اسک یا جف بزوس 

طی ماه های اخیر مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک؛ تواسنت از جف بزوس مدیر عامل آمازون پیشی بگیرد و به عنوان ثروتمند ترین فرد جهان انتخاب شد.

ایلان ماسک اعلام کرد؛ دلیل حمایت خود را از بیت کوین و سایر ارزها دجیتال اعلام کرد. مصاحبه های انجام شده نشان می دهد 0.25 از سهام بیت کوین را یکی از دوستان ایلان ماسک به او هدیه داده است.

آدرس توییتر ایلان ماسک | ایدی توییتر ایلان ماسک

برای رفتن به صفحه توییتر ایلان ماسک یا توییتر ایلان ماسک اینجا کلیک کنید. (قبل از کلیک آی پی کشورتان را تغییر دهید).

دوج کوین و ایلان ماسک

طی آخرین توییت هایی که در پروفایل ایلان ماسک انجام شده است؛ ایلان ماسک توجه ویژه ای به دوج کوین نشان داده است و به همین دلیل تاثیر زیاید روی ارزش بالای این ارز دیجیتال داشته است.

طی چندین توییت، ایلان ماسک سعی داشت نظر طرفداران بیت کوین را به سمت دوج کوین جلب کند. طی اولین توییت ها ابتدا یک نظر سنجی کرد.

نظر سنجی دوج کوین

آیا مایلید تسلا دوج کوین را قبول کند؟
 
در ادامه با انتشار دو توییت سعی کرد، توجهات را به سمت دوج کوین بیشتر از قبل معطوف کند. 
توییتر ایلان ماسک
توییتر ایلان ماسک

دیجی کوین بر خلاف تمام رقبا با ارائه 290 ارز دیجیتال، کیف پول اختصاصی برای هر ارز و از همه مهمتر کارمزد 0.001 سعی کرده خریدی راحت و امن را در اختیارتان قرار دهد. برای خرید بیت کوین روی لینک زیر کلیک کنید.

ایلان ماسک و بیو توییتر | توییتر ایلان ماسک

طی سال های اخیر بیت کوین توانسته جایگاه بسیار قابل قبولی در بین اقشار مختلف جامعه کسب کند. اما این روند محبوبیت با وجود سایر ارزهای دیجیتال مخصوصا اتریوم کمی دچار تزلزل شد. از طرفی نظام عرضه و تقاضا بیت کوین باعث شده، ارزش وجودی آن در جامعه فراموش نشود. بنابراین؛ بیت کوین در رقابت تنگاتنگی با سایر ارزهای دیجیتال قرار دارد و یک تلنگر کافیست تا ارزش بیت کوین را هزاران دلار جا به جا کند. یکی از آن تلنگرها چند روز پیش توسط توییتر ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان اتفاق افتاد.

یکی از مهمترین ویژگی های دنبال کردن افراد معروف مطلع شدن از زمان دقیق هاوینگ بیت کوین است.

 

توییتر ایلان ماسک

 

اما توییتر ایلان ماسک ، ایلان ماسک در صبح روز جمعه ۲۹ ژانویه با درج واژه بیت کوین در بخش مشخصات یا بایوگرافی توییتر باعث رشد 20 درصدی بیت کوین شد؛ طوریکه ارزش بیت کوین طی تنها 24 ساعت از 32هزار دلار به 37هزار دلار رسید. هر چند بیت کوین یکی از ارزهای پر حباب است ولی حباب آن طی سال اخیر بسیار با ثبات بوده است. طوریکه با شکست هر 10 هزار بیت کوین پس از مدتی سقوط مجدد همان اوج قبلی را تثبیت کرده است.

با توجه به رشد 4 برابری بیت کوین، ایلان ماسک توانست تاثیر مثبتی بر افزایش نرخ بیت کوین در بازارهای ارزهای دیجیتال داشته باشد. هر چند شنیده ها حاکی از آن است که این اولین قدم ایلان ماسک در جهت حمایت رمز ارز بیت کوین است و در قدم های بعدی با مدیرعامل تسلا قصد دارد با سرمایه گذاری در بیت کوین سهام جدیدی را وارد بازار کند.

آدرس توییتر ایلان ماسک elonmusk 

هر چند که این اولین بار نیست که مدیر عامل شرکت توییتر در نوسانات بازار موثر است؛ زیرا که سال گذشته آقای جک دورسی توانست با توسعه اپلیکیشن کش آپ در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت کند طوریکه طی آخرین خبرها بیش از 78 درصد درآمد اپلیکیشن CashApp از معاملات بیت کوین است.

قیمت لحظه ای elon

بعضا دیده شده برخی از سایت ها و کانال های تلگرامی به جهت جذب بیشتر دنبال کننده سعی در دنبال کننده بیشتر با عنوان « قیمت لحظه ای elon » دارند. منظور از این شعار تبلیغاتی این است که هر گاه ایلان ماسک کوچکترین واکنشی در جهت ارزهای دیجیتال انجام دهد شما می توانید روی موج نوسان گیری سوار شوید و از افزایش ارزش سهم خود سود ببرید. 

بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال

طی سال های اخیر؛ ارزهای دیجیتال القاب زیادی از جمله جانشین طلا و اختراع فوق العاده را از آن خود کرده اند. هر گاه یکی از ارزهای دیجیتال رشد زیادی داشته باشد سایر ارزهای دیجیتال نیز رشد خواهند کرد. طی آخرین رشد بیت کوین، اتریوم و ریپل رشد 5 درصدی و 8 درصدی داشته اند.

عملکرد بازارهای دیجیتال به شدت تحت تاثیر اینفلوئسرهاست و این فرایند هر چند اتفاقات مثبتی مانند نوسان گیری را در پی دارد؛ اما  دارای اتفاقات منفی از جمله متضرر شدن سرمایه گذاران هنگفت در صورت سقوط ناگهانی می شود. بنابراین پیشنهاد می شود؛ توییتر ایلان ماسک و سایر اینفلوئنسرها را دنبال کنید ولی همه تخم مرغ ها را در یک سبد نچینید. 


ثبت نظر