در حال پردازش

در حال پردازش

در حال پردازش

خرید استلار | فروش استلار | قیمت لحظه ای استلار | آینده ارز دیجیتال استلار Stellar XML

ارز استلار، با نماد XLM به نوعی ارز دیجیتال محسوب می گردد که دارای ارزش 13.39 میلیارد دلار است و با این ارز در رتبه 14 بازار قرار داشته و سهم 0.55 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. ارز دیجیتال استلار، با احتساب نرخ تتر 24.464 تومان و معادل 13060 تومان در بازار روز 19 اردیبهشت 1400 معامله می گردد. 

دیجی کوین بر خلاف تمام رقبا با ارائه 290 ارز دیجیتال، کیف پول اختصاصی برای هر ارز و از همه مهمتر کارمزد 0.001 سعی کرده خریدی راحت و امن را در اختیارتان قرار دهد. برای خرید استلار روی لینک زیر کلیک کنید.

ارز استلار چیست | xml چیست

ارز استلار به نوعی در حکم یک شبکه محسوب می شود که همانند ارز دیجیتال بیت کوین، کاملا غیر متمرکز بوده و مانند سایر ارزهای دیجیتال از بلاک چین به عنوان منبع ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کند به طوری که در این مرکز و دفتر، هر فردی قادر به مشاهده لیست تراکنش ها بوده و یک منبع متمرکز محسوب می گردد.

در معاملات دیجیتال و ارزهای دیجیتال استلار، اطلاعات به جای ذخیره سازی در یک منبع مانند بانک؛ در بین سرور ها و گره های به هم پیوسته توزیع شده و کلیه تصمیمات و تاییدیه های صورت پذیرفته در این شبکه از طریق پروتکل اجماع به نتیجه میرسد؛ مدت زمان دستیابی به این اجماع؛ حدود 3تا 5ثانیه بوده و از طریق پروتکل لاین استلار  (SCP) انجام می پذیرد.

قیمت xml | قیمت لحظه ای ارز دیجیتال xml

برای مشاهده قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال استلار به نمودار ابتدا صفحه ماجعه کنید. 

هدف از ساخت ارز استلار چه بوده است؟

ارز استلار با هدف اصلی برقراری تبادلات مالی بین بانک ها و موسسات مالی و اعتباری شکل گرفت، این ارز دیجیتالی علاوه بر مقرون به صرفه بودن؛ دارای سرعت بسیار بالایی به کاربران اعلام شده است و از طریق ساخت، یک محیط امن وسریع برای تبادلات مالی خرد در جهان به شمار می رود که طی 3 تا 5ثانیه، هزاران تراکنش مالی را انجام می دهد و دلیل اصلی محبوبیت ارز دیجیتال استلار نیز به شمار می رود.

استلار و شبکه بلاک چین

استلار، یک پلتفرم بلاک چین است که به منظور تسهیل تراکنش های مالی برون مرزی و بانکی طراحی شده است و به مسائلی مانند وجه های ارسالی، پرداخت های همراه و خرد اختصاص دارد.

ویژگی های xml ارز دیجیتال و شبکه بلاک چین

 • دارای پایگاه داده باز و غیر متمرکز می یاشد.
 • زمان انجام تراکنش ها، بین 3تا5ثانیه است.
 • قادر به انجام هزاران تراکنش در ثانیه است.
 • از پروتکل اجماع استلار استفاده می کند.
 • هزینه انجام تراکنش های استلار؛ بسیار پایین است.

امنیت استلار Stellar| آیا استلار امن است

ارز استلار ، دارای سابقه بسیار خوب و مناسبی در زمینه امنیت بوده و تقریبا تاکنون هیچ هکی را تجربه نکرده است، هزینه بسیار کم تراکنش ها در این ارز دیجیتالی، بسیار مورد توجه کاربران بوده و دارای سیستم امنیتی پیشرفته در تقابل با حملات سایبری متقاوت از قبیل DDoS است. به علاوه زمانی که متوجه می شویم که شرکت بزرگ IBM هم از ارز دیجیتالی استلار استفاده می کند، به این نتیجه می رسیم که این ارز دیجیتالی قابل اعتماد است.

مبادله ارز دیجیتالی استلار | xml ارز

امنیت و سرعت بالا در کنار هزینه پایین تراکنش ها، موجب اهمیت روز افزون ارز دیجیتالی استلار شده است که در کنار شهرت جهانی، موجب بروز مشکلاتی از قبیل کلاهبرداری در مبادله این ارز دیجیتالی می گردد. ارز دیجیتالی استلار حتی در سایت های محلی هم می تواند به خرید و فروش برسد در حالی که ریسک بالایی داشته و به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند؛ تعدادی از معتبرترین پایگاه های قابل اعتماد جهت خرید بیت کوین عبارتند از :

 1. صرافی کوین بیس
 2. صرافی KraKen
 3. صرافی باینانس
 4. صرافی بیترکس
 5. صرافی بیت فینکس
 6. صرافی آپبیت
 7. صرافی کوین چک
 8. صرافی استلار ایکس
 9. صرافی هیوبی
 10. صرافی NovaDAX

تفاوت ارز استلار با سایر ارزهای رقیب خود در چیست؟

اما نکته حائز اهمیت این است که پولکادات وظیفه اتصال چند بلاکچین به طور همزمان را بر عهده دارد در صورتی که دوج کوین در ابتدا یک شت کوین بوده است. شاید همین مقدار کافی باشد که محتوا مربوط به هر کدام را بیشتر مطالعه کنید. 

جمع بندی

برای خرید استلار بهتر است بررسی کاملی درباره فاندینگ ریت و شاخص ترس و طمع داشته باشید. ارز های دیجیتال در سال های اخیر رشد قابل توجه و به صرفه ای داشته و در تمامی ابعاد هم در حال پیشروی است که در ایده ها و پروتکل های متنوعی ارائه می گردد.

در نظر داشته باشید که داشتن اطلاعات کافی و لازم، اولین قدم در معامله ارزهای دیجیتالی به شمار می رود و لازم است که حتما مورد توجه واقع گردد؛ به ویژه اینکه رشد انفجاری این ارزها در کنار امنیت بالا شانس موفقیت بالایی در معاملات آینده دارد.


ثبت نظر