در حال پردازش

در حال پردازش

در حال پردازش

خرید پولکادات | فروش پولکادات | قیمت لحظه ای پولکادات

 هر ارز دیجیتالی برای بازاریابی نیاز به یک باور و هدف دارد. در این بین ارزهایی مانند پولکادات به هدف ایجاد یک بلاکچین بزرگ ایجاد می شود. این هدف تا جایی پیش رفته است که برخی از بزرگترین سهام داران ارزهای دیجیتال بر این باورند که آینده ارزهای دیجیتال در دستان افرادیست که خرید پولکادات را در الویت ترید خود قرار داده اند. 

دیجی کوین بر خلاف تمام رقبا با ارائه 290 ارز دیجیتال، کیف پول اختصاصی برای هر ارز و از همه مهمتر کارمزد 0.001 سعی کرده خریدی راحت و امن را در اختیارتان قرار دهد. برای خرید پولکادات روی لینک زیر کلیک کنید.

پولکادات چیست 

پولکادات نسل بعدی شبکه بلاچین می باشد که تمامی شبکه های بلاک چینی را به هم متصل میکند و شبکه ای یکپارچه از آن را می سازد. Polkadot در واقع یک تکنولوژی چند زنجیره ای و شبکه ای است. پولکادات توسط موسسه WEB.3 ساخته شده است و هدفش این است که انحصار اینترنت را از بین ببرد و به کاربران مستقل قدرت ببخشد.

مخفف پولکادات

ارز پولکادات را در سایت های مختلف با نام Polkadot و مخفف DOT پیدا کنید.

وایت پیپر پولکادات

در توضیحات وایت پیپیر پولکادات ذکر شده است که استفاده مستقیم از روش سوگیری مشارکتی جهت شبیه سازی مشارکت تمامی افرا در این زمینه است. 

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال پولکادات Polkadot (DOT)

برای مشاهده قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال پولکادات به نمودار ابتدا صفحه مراجعه کنید. 

پولکادات چگونه کار می کند؟

اکثر ارزهای دیجیتال برای حل برخی مشکلات دنیای واقعی با استفاده از بستر بلاکچین ایجاد شده است. از طرفی پولکادات برای حل مشکلات و مسائل مربوط به خود بلاکچین ایجاد شده است.
برای خرید پولکادات می توانید نمودار شاخص ترس و طمع آن را در وب سایت های مربوط به پولکادات دنبال کنید. 

یکی از مشکلات شبکه های بلاکچینی این است که نمیتواند تعداد تراکنش هایی  را که در جهان غیرمتمرکز پیش بینی شده اند  را بطور کامل اجرا کند  یا به بیان ساده تر شبکه های بلاکچینی قادر به پردازش تعداد محدودی تراکنش در ثانیه هستند اما پولکادات که یک شبکه چند زنجیره ای است میتواند بسیاری از تراکنش ها را در چندین زنجیره موازی پردازش کند و تنگناهایی که در شبکه های دیگر رخ میدهد را برطرف کند.

مورد دیگری که شبکه های بلاکچین با آن درگیر هستند این است که این شبکه ها نمیتواندد با یکدیگر مرتبط باشند که این مشکل را هم پولکادات رفع کرده است. برای درک بهتر اینکه پولکادات چگونه این موارد را رفع کرده است به معرفی سه اصلاحی میپردازیم که در وایت پیپر پولکادات مورد استفاده قرار گرفته است:

  • ریلی چین که زنجیره اصلی پولکادات است و تمامی بلاکچین ها بصورت مستقل به آن متصل می شوند.
  • پاراچین که مخفف عبارت ((زنجیره های موازی )) است و این بلاکچین بصورت مستقل بطور موازی از طریق پولکادات اجرا می شود .
  • بریج چین که برای اتصال به بلاکچین هایی ساخته شده که از پروتکل حاکمیت پولکادات استفاده نمی کنند.

مزایای خرید پولکادات چیست؟

این پروژه با مزایایی که در ذیل شرح داده میشود قصد ایجاد تحولی عظیم در فناوری بلاکچین دارد:

  1. مقیاس پذیری: رمز ارز پولکادات قادر است از تعداد زیادی از بلاکچین ها پشتیبانی کند و آنها را به هم متصل کند که این عمل را همان طور که بالاتر اشاره شد پاراچین می نامیم.
  2. مکانیسم اجماع انعطاف پذیر: پلتفرم پولکادات امکان مکانیسم اجماع انعطاف پذیری را برای میزبانی از بلاکچین ها فراهم میکند.
  3. تراکنش های کراس چین: ارز دیجیتال پولکادات می تواند از انتقال ارز بین بلاکچین های مختلف پشتیبانی کند.
  4. قابلیت ارتقاء: این پلتفرم می تواند از بروزرسانی های مختلف شبکه ها پشتیبانی کند.
  5. امنیت مشترک: از بلاکچین هایی که به پولکادات متصل هستند میتوان با یک چتر امنیتی متحد حفاظت کرد بدین صورت که امکان حفاظت از زنجیره های کوچک نیز هست.

تیم پولکادات و موسس آن | مخترع پولکادات کیست؟

بنیاد وب 3 وظیفه حمایت و توسعه از Polkadot را بر عهده دارد.این بنیاد بر روی فناوری هایی تمرکز دارد که با استفاده از روش های رمزنگاری پیشرفته به تمرکز و پایداری اکوسیستم نسل سوم وب کمک می کند. پولکادات توسط گوین وود که بنیانگذار و مدیر ارشد اسبق اتریوم هست تاسیس شد و ایشان اکنون بنیان گذار و رئیس سازمان وب3 نیز است.

استخراج پولکادات 

سهام گذاری توکن ها یک مفهموم جدید نیست و مدتهاست که بعنوان روش اثبات سهام شناخته می شوند که در این روش به کاربران بابت سهامگذاری توکن پاداش داده می شود اما  با پولکادات فقط به سهام داران درستکاری که رفتارهای مخرب در شبکه نداشته اند پاداش داده می شود و در صورت اینکه جز این باشد آنها ارز خود را از دست می دهند.

همچنین در Polkadot زنجیره هایی که کاربردی ندارند و پروژه هایی که کار نمی کنند پس از مدتی حذف میشوند و توکن های پیوند زده آنها بازمیگردد.

 

حرف آخر

در نهایت با خرید پولکادات یک سیستم نوپا و بسیار جوان است و باوجود اینکه تعداد زیادی پروژه در حال انجام وجود دارد مدتی طول می کشد تا یک پروژه بزرگ اجرایی شود. ایجادکنندگان پروژه Polkadot بر این باور هستند که هدف آنها کاربردی بودن پروژه است و این پلتفرم برای معامله کردن طراحی نشده است با این حال این توکن در صرافی ها ارزش پولی دارد .


ثبت نظر