در حال پردازش

در حال پردازش

در حال پردازش

خرید دوج کوین | فروش دوج کوین | قیمت لحظه ای دوج کوین DOGECOIN

خرید دوج کوین در دسامبر 2013 توسط افرادی به نام بیلی مارکسون و جکسون پالمر معرفی شد و نماد رمز این ارز دیجیتال سگ شیبا اینو است و طرفداران این ارز، شیبی نامیده می شوند. دوج کوین بسیار محبوب کاربران ایرانی و خارجی حوزه ارزهای دیجیتال بوده و رتبه نسبتاً خوبی در بازار ارز دیجیتال دارد و از طرفی هم قیمت پایینی دارد که باعث شده افراد بسیاری برای آن سرمایه گذاری کنند.

دیجی کوین بر خلاف تمام رقبا با ارائه 290 ارز دیجیتال، کیف پول اختصاصی برای هر ارز و از همه مهمتر کارمزد 0.001 سعی کرده خریدی راحت و امن را در اختیارتان قرار دهد. برای خرید دوج کوین روی لینک زیر کلیک کنید.

دوج کوین چیست ؟

دوج‌ کوین یک نوع ارز دیجیتال و مبتنی بر بلاک چین بوده که  با نام اختصاری DOGE شناخته می شود. درواقع اوایل در سال 2013 جهت سرگرمی ایجاد شده بود و هدف خاصی از ساخت آن وجود نداشت ولی درحال حاضر ارزش بازاری چند صد میلیون دلاری دارد.

نکته مهم دیگر این است که خرید دوج کوین با سایت های استخراج ابری متفاوت است و درواقع این سایت ها، کلاهبرداری بوده و کاربران را با وعده ی سودهای بسیار بالا، درگیر می کنند. و این سایت های سرمایه گذاری از آن برای زیرساخت خود استفاده نموده اند.

ارز دوج‌ کوین مشابه بیت کوین در کیف پول ذخیره می شود و از صرافی ها قابل خرید است. DogeCoin برخلاف ارزهای دیجیتال دیگر مانند ارز استلار ، در تعداد واحدها محدودیت ندارد و می تواند تا مدت زمان نامحدودی قابل استخراج باشد. ولی تعداد واحدهای قابل استخراج برای بیت کوین، 21 میلیون است.
سالانه حدود 5 میلیارد واحد از ارز دوج‌ کوین استخراج می شود و نامحدود بودن استخراج در این ارز، موجب شده که برای تراکنش های پایین، کارآمد باشد و همچنین انتخاب خوبی برای خیریه ها، انعام و یا هدیه باشد.

طبق شواهد در سال 2018 قیمت DogeCoin ، بیشترین مقدار را از سال 2015 تا 2021 داشته است.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دوج کوین Doge | قیمت دوج کوین

برای مشاهده قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال دوج به نمودار ابتدا صفحه مراجعه کنید.

بیشتر سایت های ایرانی دوج‌ کوین را پوشش نمی دهند و یا نقدینگی پایینی دارند و یا اینکه هزینه خرید مستقیم بالایی دارند و درواقع یکسری صرافی های بین المللی موجودند که ارز دوج را در فهرست خود دارند و معاملات مربوطه آن را ساپورت می کنند.

ریسک سرمایه گذاری دوج‌ کوین بالا است و ثبات رمز ارزهایی مانند بیت کوین را ندارد و به طورمعمول سود بالا در یک فاصله زمانی کوتاه در سهام و ارزی است که ریسک بیشتری را داشته باشد. دوج کوین متعلق به کشور خاصی نیست و امکان تراکنش مالی بدون محدودیت تحریم ها را دارد.

استخراج ارز دیجیتال DogeCoin

ارز DogeCoin ، نوع انشعاب لاکی کوین شناخته می شود که درواقع لاکی کوین هم انشعابی از لایت کوین است و لایت کوین نیز انشعابی از بیت کوین می باشد. درنتیجه شبکه های بیت کوین، دوج‌کوین و لایت کوین، شباهت های ساختاری زیادی دارند.
ارز دوج کوین بر مبنای استخراج پایه گذاری شده است و وابسته به ماینرهایی است که تراکنش های آن را تأیید نموده و با قابلیت پردازش سخت افزاری خود از تقلب و تغییر بلاک چین، جلوگیری می کند.

لایت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که الگوریتم رمزنگاری Scrypt استفاده کرد و Dogecoin هم ازین الگوریتم بهره می برد که با این وجود مصرف برق استخراج یا ماینینگ را کاهش می دهند.

کیف پول دوج کوین را از کجا تهیه کنیم؟

بدیهی است که به دلیل فیزیکی نبودن DogeCoin ، لازم است آن را در کیف پول با نرم افزارهای رایگان مخصوص ذخیره نمود که این کار با گوشی همراه، کامپیوتر یا روی اینترنت قابل انجام است. برای مصونیت از سرقت یا بدافزاری، کیف پول را بایستی از منابع معتبری دریافت نمود و برای امنیت بالاتر می توان کیف پول سخت افزاری خریداری کرد.

بهترین کیف پول دیجیتال موجود برای Dogecoin شامل تراست والت، کوینومی، اتمیک، کیف پول رسمی موبایل DogeCoin ، لجر و ترزور هستند که دو مورد لجر و ترزور از نوع سخت افزاری بوده و باید از فروشگاه های معتبر خریداری شوند اما سایر موارد از نوع نرم افزاری و قابل دانلود هستند. و درنهایت باید گفت که کیف پول اتمیک، کیف پول دوج کوین مخصوص اندروید و کیف پول دوج در IOS، پرطرفدارتر هستند.

کیف پول دوج کوین

حرف اخر

خرید دوج کوین به عنوان یکی از مهمترین ارزهای دیجیتال حال حاضر توانسته جایگاه خوبی در بین  سایر ارزهای دیجیتال برای خود در نظر بگیرد. اشتباه است اگر شخصیت ایلان ماسک را برای گرفتن این جایگاه نادیده بگیریم. برای خرید DogeCoin کافیست در صرافی دیجی کوین ثبت نام کنید و پس از طی مراحل احراز هویت؛ از پنل معاملات Dogecoin را خریداری کنید.


ثبت نظر