در حال پردازش

در حال پردازش

در حال پردازش

اکسی اینفینیتی | اکسی اینفینیتی چیست , خرید AXS و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال Axie Infinity

هر چند بازار کوین های دیجیتال به نسبت سال گذشته کمی دچار افت شده است اما بازار توکن ها و به خصوص NFT ها بسیار رونق گرفته است. اینکه NFT چیست را در مقالات قبلی به آن پرداخته ایم و می خواهیم در این مقاله به موضوع کسب درآمد از بازی های دیجیتال مانند بازی اکسی اینفینیتی بپردازیم.  قبل از اینکه به سوال اکسی اینفینیتی چیست بپردازیم بهتر است یک بررسی جزئی روی بازار کسب و کار ویدیویی یا ولاگ بیندازیم. این که ولاگ چیست را همه ما می دانیم اما نکتهاینجاست آیا از کسب و کارهای ویدیویی پولی هم در می آید؟ این روزها با دنیای رمز ارزها هیچ چیز محال نیست. شما می توانید به عنوان یک گیمر بازی های رایانه ای انجام دهید و در ازای یک سری مسابقه ارز دیجیتال AXS به دست آورید. ما در این مقاله می خواهیم این ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

اکسی اینفینیتی چیست ؟

اکسی اینفینیتی یک نوع NFT است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته می شود. ارزی که برای بازی نیاز دارید یک توکن ERC-20 با نام AXS که مخفف عبارت Axie Infinity Shard است. برای کسب AXS کافیست در محیط مخصوص بازی کنید و با امتیاز های خود ارز AXS را خریداری کنید.

تفاوت این نوع بازی ها با دیگر بازی هایی که با آن ستاره یا حتی قلعه فتح می کردیم در این است که شما می توانید یک ارز دیجیتالی را دریافت کنید که برای شما پول به همراه دارد و نه فقط یک سرگرمی کوتاه مدت. بنابراین؛ با وجود اینکه این ایده خیلی ایده جدید در بازار بلاکچین نیست اما توانسته به سرعت محبوب شود به طوریکه تا زمان نگارش این مقاله ارزش بازارش بیش از 2 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

آیا در ایران هم امکان بازی اکسی اینفینیتی است؟

بله. هدف از این بازی ملیت خاصی نیست بلکه کافیه در ازای با کشتن غول های هر مرحله و جون هایی که به دست میارین؛ ارز AXS دریافت کنین.

روش این بازی هم در دو حالت قابل انجام هست. یا شما به عنوان بازیکن در برابر بازیکن قرار میگیرین یا به عنوان یک بازیکن در برابر محیط بیرونی که باید از یک سری حیوانات و موجوداتی به نام اکسی محافظت کنین.

اگر شما یک گیمر حرفه ای هستید و می خواهید این بازی را به عنوان یکی از سرگرمی ها و حتی منابع درآمدی خود تبدیل کنید شاید بد نباشد بدانید که برای یک بازیکن حرفه ای امکان خرید و فروش زمین و حتی یک سری معجون های انرژی زا وجود دارد. این در حالیست که برای فروش هر معجونی که در طی مسابقه به دست می آورید می توانید هزینه دریافت کنید.

قیمتی که تاکنون برای هر معجون در نظر گرفته شده است نزدیک 40 دلار می باشد. برای یک بازیکن حرفه ای روزانه 15 معجون قابل فروش است. یعنی روزی 600 دلار که با دلار 38 هزار تومان نزدیک 17 میلیون تومان در روز درآمد خواهید داشت.

سازنده این بازی کیست؟

این بازی توسط یک استودیو ویتنامی با نام Sky Mavis  ساخته شده است. تیم توسعه دهنده این بازی شامل:

 • Trung Nguyen  به عنوان کارآفرین و تصمیم گیرنده اتفاقات مهم
 • Tu Doan به عنوان طراح بازی که سابقه طراحی شحصیت های بازی پوکمون را نیز بر عهده داشته است.
 • Duy Trinh به انیماتوریست در شرکت اسکای فعالیت می کند.
 • Quy Dau با وجود اینکه خود موسس شرکتی در سن 21 سالگی است؛ اما به عنوان مهندس نرم افزار در این شرکت مشغول به فعالیت است.
 • Nam Nguyen و اما زندگی بخش شخصیت های اکسی نام است.

چگونه می توانیم در این بازی ثبت نام کنیم؟

همانطور که درآمد در این بازی خیلی عالی است هزینه ورود به این بازی هم به نسبت دیگر بازی ها بسیار بیشتر است. برای ورود به بازی باید 3 اکسی خریداری کنید. در حال حاضر قیمت هر اکسی 0.15 اتریوم معادل 350 دلار است. یعنی برای ورود به بازی بایستی نزدیک به 30 میلیون تومان هزینه کنید.

البته ناگفته نماند قیمت هر اکسی در ابتدا تنها 5 دلار بوده است که با پیشرفت بازی و همه گیری آن تا 350 دلار افزایش داشته است.

اگر تجربه بازی با پوکمون را داشته باشید با تشابه به آن بازی می توانید اکسی ها، غول ها و معجون ها موجود در بازار را در بازارهای مخصوص به خود به فروش برسانید.

اگر هزینه ابتدایی بازی را نداشته باشیم چطور؟

معمولا افرادی که امکان پرداخت 30 میلیون تومان را در ابتدا ندارند از سیستم اسکالرشیپ استفاده می کنند. با این کار شما نیاز دارید به شخصی چندین حساب داشته باشد و برای مدیریت حساب هایش، یکی از حساب ها را به شما بدهد و در ازای آن به شما توکن SLP پرداخت کنند.

در اصطلاح عامیانه بازی معمولا افرادی که چندین حساب دارند مدیر و افرادی که حساب ها را در دست دارند کارآموز گفته می شود. شخص کارآموز شخصی امین باید باشد. بنابراین بگردید و در میان دوستان و آشنایان دنبال مدیران بگردید.

قوانین بازی اکسی اینفینیتی

قانون اول: حق ندارید چندین اکانت در یک بازی داشته باشید. سوئیچ متدوال بر روی اکانت ها ممنوع.

برای ورود به یک اکانت دیگگر حداقل باید 24 ساعت از خروجتان گذشته باشد.

اشتراک گذاری یک اکانت در سایر دستگاه ها مشکلی ایجاد نمیکند.

چند نکته مهم درباره اکسی

 1. ارز اکسی تنها در یک ماه جولای توانست 90 میلیون دلار درآمد داشته باشد. این عدد برای دنیای بلاکچین شاید طی 1 سال به دست آید.
 2. تا اینجا کار صحبت از بازیکن های حرفه ای شد؛ اما بد نیست بدانید هر بازیکن معمولی ممکن است در ماه تا 1500 دلار درآمد داشته باشد.
 3. برای پیگیری جدید ترین اخبار اکسی اینفینیتی سایت و شبکه اجتماعی آن را دنبال کنید.

قیمت توکن AXS |  قیمت اکسی اینفینیتی

ارز دیجیتال AXS طی 6 ماه رشد 600 درصدی را تجربه کرده است و با وجود افت و خیز های فراوان در حال حاضر با قیمت 70 ددلار به فروش می رسد. این ارز در حال حاضر رتبه 34 در بین ارزها را دارد.

بازی Axie Infinity مبتنی بر اتریوم، اخیراً با بالاترین رکورد تاریخ در حجم معاملات ان.اف.تی و بالاترین قیمت تاریخ برای توکن مدیریتی AXS مورد توجه قرار گرفته بود و اکنون یک رکورد بزرگ دیگر ثبت کرده است: روزانه بیش از یک میلیون کاربران فعال.

خرید توکن AXS | خرید اکسی اینفینیتی

ارز دیجیتال AXS در صرافی دیجی کوین قابل دسترسی است. برای خرید ارز دیجیتال اکسی تنها کافیست پس از ثبت نام در سایت دیجی کوین نام AXS را در بخش جستجو ارزها وارد کنید و مقدار ارز قابل خرید را در بخش خرید و فروش وارد کنید.

کیف پول اکسی اینفینیتی

 • کیف پول متامسک
 • کیف پول کوینومی
 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول اتمیک
 • کیف پول سخت افزاری لجر

حرف آخر

برای اینکه از رشد بدون انتها این ارز غافل نشوید نمودار اتریوم را از دست  ندهید.